Porto 2 Life Resort
| Wi-Fi WiFi | 24-uurs zorg 24-uursreceptie | Snelle in/uitcheckservice Versneld in- en uitchecken |
| Zwembad Dakzwembad Verwarmd zwembad | Eigen strand Strandtoegang | Fitness/Gymzaal Fitnesscentrum |
| Sportactiviteiten Aquapark Waterglijbanen | Spa en ontspanning Spa en wellnesscentrum Stoomcabine | Eten op locatie Restaurant Snackbar aan het zwembad |
Het comfortabele Porto 2 Life Resort Pôrto das Galinhas is in Pôrto das Galinhas, op 15 minuten wandelafstand van Praia de Muro Alto gelegen, en biedt een verwarmd zwembad aan. Het hotel heeft à-la-carterestaurant, dat Braziliaanse maaltijden serveert.
Dit resort ligt in het strandgebied van Pôrto das Galinhas, op afstand van 3 km van Muro Alto Beach. Het strand Cupe is een populaire plek om te bezoeken, en het is gelegen op 10-minuten rijden van Porto 2 Life Resort Pôrto das Galinhas.
De kamers beschikken over een balkon en een eetgedeelte, uitgerust met airconditioning, evenals een flatscreen TV met satellietzenders. Een apart toilet en een douche zijn aanwezig in de badkamers. De privébadkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche, evenals badlakens en handdoeken voor het extra comfort van de gasten.
'S Ochtends is er een buffet ontbijt beschikbaar. Er is ook een zwembadbar. Bar Do Paulista Praia de Muro Alto ligt binnen een paar straten van Porto 2 Life Resort en serveert Braziliaanse maaltijden.
- Locale bezienswaardigheiden
- Praia de Muro Alto450 km
- Cupe Beach4494 km
- strand Cupe3641 km
- Estrada Acesso para Praia de Muro Alto e Camboa3050 km
- Mercado Municipal de Nossa Senhora do O4895 km
- Piscinas Naturais da Praia do Cupe4270 km
- Muro Alto Beach3617 km
- Luchthavens
- Internationale Luchthaven Guararapes51 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Kluisje
- 24-uursreceptie
- VIP in- en uitchecken
- Versneld in- en uitchecken
- Huisdieren toegestaan
- Kleedkamer
- Privéstrand
Horeca
- Keukengerei
- Restaurant
- Snackbar aan het zwembad
- Diner
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Dakzwembad
- Verwarmd zwembad
- Strandtoegang
- Parasols
- Ligstoelen
- Aquapark
- Tuin
- Spa en wellnesscentrum
- Sauna
- Stoomcabine
- Fitnesscentrum
- Aerobics
- Zwembad met uitzicht
Diensten
- Roomservice
- Tours/Ticketservice
- Welkomstdrankje
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Mini bar
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Flat-screen TV
- Ledikanten/ Babybedden
- Kinderbuffet
- Waterglijbanen
- Speelgoed
- Kiderclub
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Is er een parkeerplaats bij Porto 2 Life Resort?
Ja, Porto 2 Life Resort biedt parkeerplaatsen gratis aan. - 🕗
Wat is de uitchecktijd in Porto 2 Life Resort?
Klanten van Porto 2 Life Resort moeten om 11:00 uitchecken. - 💵
Hoeveel kost het om een kamer te boeken in Porto 2 Life Resort?
De gemiddelde prijs van een kamer in Porto 2 Life Resort is $159. Neem voor meer specifieke informatie contact op met het hotelpersoneel. - ❓
Hebben de kamers van dit hotel in Pôrto das Galinhas een werkruimte?
Ja, in sommige kamers vind je een werkruimte in dit hotel in Pôrto das Galinhas.